Stalo se » PPP - Poučený - květen 2019

20.04.2019 - 18.05.2019

Další turnus kombinovaného kurzu první pomoci v celkové délce 24 hodin (10 hodin e-learnigu ; 1,5 denní prezenční pobytová akce). Prezenční akce kurzu se konala 17. 5. – 18. 5. 2019 v Hlavatcích.

Na květnovém turnusu základního zážitkového kurzu první pomoci pro pedagogy a veřejnost, kterému v naší hantýrce říkáme KURZ POUČENÝ a MŠMT mu ve „své hantýrce“ říká Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky, se sešlo celkem 12 účastníků (3 muží a 9 žen) – z toho bylo 11 pedagogů a 1 účastník z řad veřejnosti.

Tento turnus pro všechny účastníky – pedagogy byl, stejně jako březnový turnus, objednaný realizátorem projektu BIG ATCZ5 (ZVaS České Budějovice) a pedagogové ZŠ a MŠ měli účast v kurzu podpořenou z tohoto projektu přeshraniční spolupráce.

Zastoupeny tentokrát byly tyto školy: ZŠ a MŠ 9. května Sezimovo Ústí, ZŠ a MŠ Husova, ZŠ a MŠ Borotín, ZŠ a MŠ Mladá Vožice.

Účastníci si, jako vždy, program užívali plnými doušky a dokonce nám přálo i počasí – sobota byla z hlediska meteorologického opravdu vydařená.

Bylo s Vámi dobře, skupino, těšíme se na viděnou za pár let na doškolováku :-).

Další dva turnusy tohoto kurzu pro pedagogy a veřejnost otevíráme po prázdnínách. Zářijový termín již obsadila „sborovna“ ze ZŠ Bechyně, pro jednotlivce je tedy otevřen už jen říjnový turnus kurzu.

Hodnocení účastníků akce si můžete přečíst zde