Stalo se » POUČENÝ 2 - Tábor

30.10.2013 - 30.10.2013

Druhá část kurzu pro skupinu pedagogů z Gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře, doplněnou o pedagogy ze ZŠ Bernarda Bolzana Tábor a Střední zemědělské školy Tábor. Kurz se konal ve školicím středisku v Hlavatcích.

Na této akci klaplo úplně všechno… Přálo nám počasí a lektoři i účastníci (do jednoho) přijeli výborně naladěni… a od samého začátku do úplného konce si všechny programové aktivity náležitě užívali.

Akce byla výjimečná i tím, že díky ní náš projekt získal mezinárodní dopad:-)… jedním z účastníků byl totiž rodilý mluvčí s francouzské sekce gymnázia PdC. Na tomto místě se mi jeví jako vhodné poděkovat zejména tlumočnici Evě, která celý kurz včetně e-learningu překládala a tím umožnila kolegovi z francouzské sekce úspěšné absolvování. Samozřejmě děkujeme rovněž Stéphanovi, že to nevzdal a vydržel :-)!

Na vlastní kůži jsou naše kurzy i pro lektory, což může potvrdit lékař Marek, který si na vlastní kůži nechal nalepit elektrody trenažéru AED, aby účastníkům přiblížil použití přístroje ještě o něco více než při tréninku s „andulou“.

Pro náhodné čtenáře pro jistotu doplníme – nebojte se nic – trenažér AED „šoky nedává“…:-).

Blahopřejeme všem úspěšným absolventům kurzu POUČENÝ.

Hodnocení účastníků akce si můžete přečíst zde