Stalo se » Kurz POUČENÝ - červen 2018

09.05.2018 - 09.06.2018

Kurz POUČENÝ (základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky) pro jednotlivé zájemce – pedagogy jihočeských škol, s prezenční akcí 8. 6. – 9. 6. 2018.

Tento turnus kurzu absolvovalo 11 pedagožek ze 7 jihočeských škol (ZŠ Radomyšl, MŠ Lásenice, ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy, SZŠ Tábor, ZŠ a MŠ Tábor-Měšice, SŠŘ a ZŠ Soběslav, SZŠ Jindřichův Hradec).

Po pátečních aktivitách (přednáška Jak funguje záchranka + nácviky dovedností a technik laické první pomoci) jsme svlažili hrdlo při prohlídce rodinného minipivovaru Transformátor a v sobotu po snídaní jsme odstartovali akční zážitkový den.

Počasí přálo (možná až nadmíru :-)…), a nálada byla výborná… i tento kurz, jako ostatní každý, má svoje hlášky (všechny absolventky vědí, že srdce se nenahazuje, zákon se porušujea „pokřtít“ se co… no necháme :-)…) a všechny absolventky odjížděly nad míru spokojené.

Děkujeme všem zúčastněným za pohodový kurz a těšíme se zase někdy na viděnou.

Upozornění pro další zájemce o kurzy: Vzdělávací akce PPP vypisujeme obvykle na jaře a na podzim (po jednom termínu), ale v případě zjištění předběžného zájmu vypíšeme více termínů. Pokud tedy patříte k pedagogům, kteří mají zájem o toto vzdělávání, vyplňte prosím dotazník předběžného zájmu, ať o Vás víme.

Hodnocení účastníků akce si můžete přečíst zde