Stalo se » PPP pro zaměstnance firem

04.12.2017 - 12.01.2018

Rok 2018 jsme odstartovali základním kurzem první pomoci pro zaměstnance firem RS Monolit s.r.o.; Agro-družstvo MORAVA; SALIX MORAVA a.s.; AGROSUMAK a.s. a Spearhead Czech s.r.o.

Většinu dne pološero, v noci tma :-), venku zima, vlhko…nic z toho neodradilo naší skupinu účastníků kurzu pro firemní klienty od plného nasazení v programu. Kurz v tomto termínu si společnosti vybraly, protože jde o období mimo sezónu, a tak je ke vzdělávání zaměstnanců čas a prostor.

Program byl, stejně jako v jiných kurzech, dynamický, plný zážitků a emocí a než jsme se nadáli, seděli jsme naposledy v půlkruhu a hodnotili uplynulý den a půl intenzivní činnosti.

Co je pro nás zvláště cenné, je skutečnost, že tato skupina byla již třetí skupinou lidí rozličných profesí, kteří se již dlouho pohybují mimo prostředí „školních lavic“ a přesto v závěrečném hodnocení se zde (stejně jako u předchozích skupin) objevuje hodnocení e-learningu jako vhodného způsobu seznámení s teorií (v této skupině 7× určitě ano, 1× spíše ano, 1× tak napůl, v předchozích skupinách firemních kurzů bylo hodnocení velmi podobné).

Donutit se v rámci plného nasazení v pracovním i osobním životě ke studiu bývá zpočátku oříšek, ale po absolvování kurzu jako celku se s námi nejen učitelé, ale i firemní klienti a veřejnost ztotožňují v názoru, že přijet na kurz první pomoci teoreticky připraven/a dopředu samostudiem je dobrý a velmi efektivní způsob.

Děkujeme, že jste měli odvahu a sebekázeň a celý kurz s námi absolvovali, byl to velmi příjemný zážitek i pro nás.

Tým PPP

Hodnocení účastníků akce si můžete přečíst zde