Stalo se » Kurz POUČENÝ - KAŇKA, Tábor

01.02.2017 - 22.02.2017

Táborská Kaňka (Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s., Tábor) si objednala kurz pro sborovnu na podzim roku 2016.

Od počátku února se 22 pracovníků školy – frekventantů kurzu POUČENÝ (nyní akreditován jako Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky – v kombinované formě) připravovalo v našem e-learningu.

První část prezenční výuky se odehrála 16. 2. v prostorách školy. Účastníci se učili základním praktickým dovednostem v poskytování první pomoci, aby na druhý prožitkový seminář do Hlavatec přijeli vybaveni nejen teoretickými vědomostmi, ale i praktickými dovednostmi.

Druhá, ta prožitková část akce, se odehrála 22. 2. ve školicím středisku v Hlavatcích. Teplota ve středisku od rána postupně stoupala, ruku v ruce s emoční teplotou na účastnických „pocitových teploměrech“… Počet chyb při zásazích se snižoval, některé výkony byly přímo výborné. Na konci akce bylo teplo venku i „uvnitř“. Účastníci usedli, unavení, ale spokojení… a jako tečku za celou akcí zkonfrontovali svá očekávání se skutečnými „výtěžky z akce“. Očekávání byla „nad očekávání“ :-) naplněna.

To nás těší.

Bylo nám ctí, Kaňko, a těšíme se na případnou další spolupráci.

Hodnocení účastníků akce si můžete přečíst zde