Stalo se » Závěrečná konference projektu

12.12.2014 - 12.12.2014

V pátek 12. prosince se konala závěrečná konference našeho projektu. Kde jinde, než ve školicím středisku v Hlavatcích.

Program se opakoval v dopoledním a odpoledním bloku. Dopolední blok proběhl v komornější atmosféře, zúčastnilo se ho něco málo přes 30 osob (včetně členů realizačního týmu). Odpoledne byla návštěvnost výrazně vyšší a to jak ze strany cílové skupiny, tak pokud jde o účast hostů.

Konference se zúčastnil také ředitel ZZS a mluvčí ZZS JčK, stejně jako projektová a finanční manažerka z KÚ Jihočeského kraje.

V první části programu představily členky projektového týmu Pavla Trčková, Marie Halounová a Eva Novotná v souhrnu projektové výstupy. Na závěr tohoto programového bloku jménem partnera projektu krátce pohovořil MUDr. Marek Slabý. Po přestávce jsme se věnovali metodickým materiálům vytvořeným v projektu. V úvodním vstupu dal Honza Mach několik tipů na to, jak se může škola vybavit vhodným materiálem a pomůckami pro výuku, v návaznosti na to byly představeny výukové filmy vytvořené v projektu v podání Radky Krygarové, Anety Křivánkové, Vojtěcha Filčeva a Pavly Trčkové. V úplném závěru druhého programového bloku projektový tým poděkoval dobrovolným figurantům z řad obyvatel obce a přítomní úspěšní absolventi kurzu ŠKOLITEL si převzali osvědčení o získání kvalifikace Člen první pomoci.

Všem účastníkům konference děkujeme za účast a všem příznivcům projektu i občanského sdružení, stejně tak jako i náhodným návštěvníkům našich stránek, přejeme klidné prožití Vánoc a hodně štěstí v roce 2015.