Stalo se » Brainstorming 3 - natáčení metodických filmů

29.07.2014 - 31.07.2014

Třetí a poslední brainstormingové setkání odborného týmu projektu se konalo na samém konci července, poněkud netradičně uprostřed týdne.

Na programu bylo opět natáčení – tentokrát výroba metodických filmů pro výuku první pomoci na školách. 2,5 dne pobytu (z toho 1,5 natáčecího dne) bylo naplněno pilnou prací všech, doslova po okraj.

Přes různé nepředvídatelné okolnosti, jako neustále létající letadla, občas jezdící traktory, obecní hlášení o čistění hrobů či uzavírce veřejných toalet, přes to, že bylo někdy trochu dusno (takové to bouřkové), a chvíli také pršelo, se podařilo sehnat všechny rekvizity, obsadit všechny role, objednat a dopravit sanitky a především opravdu natočit vše, co bylo třeba natočit, a to za necelé dva natáčecí dny.

VELKÝ DÍK VŠEM!

Za zapojení, pilnou a téměř nepřetržitou práci, profesionální přístup, trpělivé čekání, zapůjčení rekvizit, domácností a dětí, zapůjčení vozového parku,…i za „neviditelnou podporu“ ve formě napájení, krmení týmu, popř. občasné rozptylování aktérů čekajících na záběr.

Těšíme se na výsledek a držíme filmařům všech 112 palečků při postprodukci.